Mobil

Xiaomi Mi Band 7’nin ilk resmi görüntüleri yayınlandı: İşte tanıtım tarihi

Xiaomi önümüzdeki günlerde yeni bir akıllı bileklik piyasaya sürecek. Çinli şirket Mi Band 7 ismi altında çıkış yapacak aygıtın birinci resmi basın görsellerini yayınladı. Birebir vakitte akıllı bilekliğin özellikleriyle ilgili birtakım ayrıntılar paylaştı.

Acer SpatialLabs View duyuruldu: İşte özellikleri ve fiyatı

3 sa. evvel eklendi

Xiaomi Mi Band 7 büyütülmüş ekranla karşımıza çıkacak. Hatırlayacağınız üzere şirket Mi Band 6’da 1.56 inçlik bir ekrana yer vermişti. Yeni model 1.62 inç AMOLED ekranla karşımıza çıkacak. Yani ekran boyutunda %25 civarında bir artış kelam konusu.

Fiyat etiketi de sızdırıldı

Xiaomi Mi Band 7’nin başka özellikleri şimdi netleşmiş değil. Lakin bu bahiste birtakım söylentiler var. Daha evvelki raporlarda aygıtın kalp atış suratı ve SpO2 sensörleri, yerleşik GPS, 250 mAh kapasiteli pil ve Zepp OS işletim sistemiyle geleceği bildirilmişti.

Xiaomi Mi Band 7’nin tanıtımı 24 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek. En çok merak edilen şeylerden biri de fiyat etiketi. Gelen bilgiler NFC özellikli versiyonunun 40 dolar karşılığında satışa sunulacağı tarafında. NFC’siz modelin fiyatı ise 7 ila 10 dolar daha düşük olacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Giyilebilir Teknolojiler Haberleri
  • Xiaomi Mi Band 7’nin birinci resmi manzaraları yayınlandı

Haber Kaynağı: Donanimhaber

Haber URL: https://www.donanimhaber.com/xiaomi-mi-band-7-nin-ilk-resmi-goruntuleri-yayinlandi–148674

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı