Mobil

SwiftKey uygulamasıyla artık Android ve Windows arasında kopyala/yapıştır yapılabiliyor

iPhone ve Samsung telefon sahiplerinin uzunca bir süredir kullandığı pano senkronizasyonu özelliği, SwiftKey’in son sürümüyle birlikte artık tüm Android ve Windows cihazlarda kullanılabiliyor.

SwiftKey’in 7.9.0.5 numaralı sürümüyle kullanıma sunulan pano senkranizasyonu özelliği sayesinde kullanıcılar, metinleri Android cihazlarında kopyalayıp Windows bilgisayarlarına yapıştırabilecek. Elbette tam tersi bir senaryo da mümkün. Peki SwiftKey’in yeni pano senkranizasyonu özelliği nasıl kullanılır?

Android-Windows arası kopyala/yapıştır nasıl yapılır?

Pano senkronizasyonu özelliği, Android cihazınızda SwiftKey’in son sürümüne sahip olmanız koşuluyla hem Windows 10 (Ekim 2018 güncellemesi veya üstü) hem de Windows 11’de kullanılabiliyor. Bunun için Android cihazınızdaki SwiftKey uygulamasına giriş yapıp SwiftKey Klavye Ayarları >> Zengin giriş >> Pano adımlarını izleyip ardından “pano geçmişini senkronize et” özelliğini aktif etmelisiniz.

Sonrasında ise Windows bilgisayarınızdan Ayarlar >> Sistem >> Pano adımlarını izleyip pano geçmişi bölümünden, “cihazlarınız arasında senkronize edin” seçeneğini aktif hale getirmelisiniz.

Microsoft SwiftKey Klavye SwiftKey Verimlilik Ücretsiz 45M

Haber Kaynağı: https://www.donanimhaber.com/swiftkey-ile-android-ve-windows-arasinda-pano-senkronizasyonu–140972

Kaynak Site: Donanimhaber

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı