Yazılım

Söylentiler güçlendi: Battlefield 6 bu hafta tanıtılıyor! Fragmanda kullanılan şarkı belli oldu

Electronic Arts’ın yayıncılığını yaptığı, geliştiriciliğini ise DICE’ın yaptığı tanınan görüntü oyun serisi Battlefield 6 ne yazık ki hala tanıtılmadı. Lakin oyunun geliştirildiği ve yakında tanıtılacağı biliniyor. Son çıkan söylentiler bu tanıtımın çok yakın olduğunu gösteriyor.

Battlefield 6’nın Fragman Müziği Aşikâr Oldu

Geçtiğimiz haftalarda Battlefield 6’nın bu hafta tanıtılacağına dair kimi söylentiler çıkmıştı. Bu söylentilerin akabinde kimi görseller sızdırıldı. Görsellerin akabinde da fragmandan bir ses kaydı alındı ve bu sızdırıldı. Sızıdırılan ses kaydında 2WEI’nin Run Baby Run müziği çalıyordu. Tüm bu sızıntılar da fragmanın yaklaştığını düşündürdü. Geçtiğimiz saatlerde de Run Baby Run müziğini yapan 2WEI bir paylaşım yaptı.

2WEI’nin yaptığı paylaşıma nazaran kümenin müziğinin bulunduğu iki yeni oyun fragmanı bu hafta yayınlanacak. Tüm bu sızıntıların akabinde fragmanlardan birinin Battlefield 6 olacağını artık rahatlıkla söyleyebiliriz. Run Baby Run müziğini dinleyince aslında Battlefield 6 için ne kadar uygun olduğunu anlayabiliyorsunuz. Umuyoruz ki sonunda birinci resmi bilgileri öğreneceğiz. 

Bahsi geçen şarkıyı aşağıdan dinleyebilirsiniz. Başka fragmanın hangi oyuna ilişkin olacağına dair bir bilgi yok. 2WEI daha öncesinde League of Legends, Call of Duty, Battlefield, Need for Speed, Valorant, Assassin’s Creed Valhalla, Apex Legends ve daha birçok oyunun müziğini hazırlamıştı.

Kaynak: Donanım Haber

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı