Mobil

Snapdragon 888 Pro, Honor’a Özel Hale Getirilebilir

Geçtiğimiz günlerde Honor 50, Honor 50 Pro ve Honor 50 SE modellerini tanıtan Çinli akıllı telefon üreticisi Honor’ın kullanacağı üst seviye Snapdragon yonga setiyle ilgili yeni bir sav ortaya atıldı. Argümana nazaran Snapdragon 888 Pro, yalnızca Honor telefonlara özel üretilen bir işlemci olabilir.

Kelam konusu tez, Twitter üzerinden paylaştığı sızıntı bilgilerle tanınan @RODENT950 isimli kullanıcıdan geldi. Honor’ın Qualcomm’la SM8350 Pro yonga seti için anlaşmış olabileceği ortaya atıldı.

Snapdragon 888 Pro, Honor’a özel kılınabilir

@RODENT950 isimli kullanıcı, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Magic 3 modelinin eşsiz bir dizayna, SM8350 Pro yonga setine ve şu ana kadarki en düzgün kameraya sahip olacağını tabir etti. Fakat şimdi aygıtın teknik özellikleriyle ilgili resmî bir bilgi sağlanmış değil.

Honor’ın 16 Haziran’da gerçekleşen tanıtım etkinliğinde konuşan CEO Zhao Ming; Magic, X, Play ve numaralı serilerin gelmeye devam edeceğini açıklamıştı. Açıklamalara nazaran Magic serisi amiral gemisi modelleri, numaralı seriler orta segment modelleri, X ve Play serileri de bütçe dostu modelleri kapsayacak. Açıklamalarına devam eden Ming, Snapdragon 888 barındıran Magic 3 ailesinin yılın üçüncü çeyreğinde çıkış yapacağını duyurmuştu. Twitter’da ortaya atılan işlemci savı da bu açıklamaların çabucak sonrasında geldi.

SM8350 Pro olarak da anılan yonga setinin Snapdragon 888+ ismiyle mi yoksa Snapdragon 888 Pro ismiyle mi çıkacağı şimdi kesin değil. Söylentiler ortasında modelin ‘overclock’lu Snapdragon 888 niteliğinde olacağı da mevcut.

Kaynak: https://www.webtekno.com/snapdragon-888-pro-honor-ozel-olabilir-h111334.html

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı