Sosyal Medya

Snapchat yeni uygulamasını duyurdu

Instagram ve Snapchat uygulamaları içerik üreticiler için yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Snapchat, daha profesyonel görüntü düzenleme süreçleri için Story Studio uygulamasını duyurdu.

Snapchat, Story Studio uygulamasını duyurdu

Toplumsal medya uygulamaları TikTok’un kısa müddette dünya genelinde tanınan olması nedeniyle kullanıcıların etkileşimlerini artırmak için çalışmalara başladı.

Her ne kadar ülkemizde kullanım oranı düşse de Amerika pazarında hala Snapchat etkin olarak kullanılıyor. Şirket, TikTok’un gelişmiş görüntü düzenleme özellikleriyle rekabet için yeni bir uygulama duyurdu.

Şimdilik yalnızca iOS aygıtlarda kullanılabilen Story Studio uygulamasında öbür kullanıcıların kullandığı efektler de görülebiliyor. Kullanıcılar, Trend sekmesinde yer alan efektleri deneyebiliyor ve proje evrakı olarak kayıt edebiliyor.

Story Studio ile birlikte Spotlight uygulaması için web sitesi hazırlayan şirket, daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. Kullanıcıların gelir elde edebildiği Spotlight’a telefona gereksinim duymadan görüntü yüklenebilecek.

Haber Kaynağı: https://shiftdelete.net/snapchat-story-studio-uygulamasini-duyurdu

Haber “Shiftdelete” sitesinden alıntılanmıştır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı