Yazılım

Samsung SmartThings uygulaması Windows 10 bilgisayarlara geldi

Samsung SmartThings uygulamasının masaüstü sürümü, Windows 10 işletim sistemi kullanıcıları tarafından kullanılabilir hale geldi. SmartThings uygulaması, kullanıcıların akıllı mesken araçlarını yönetmelerine yardımcı oluyor.

Microsoft Store’dan indirilebiliyor

Windows 10 için SmartThings uygulaması, Samsung ve Microsoft ortasındaki geliştirilmiş bir iştirakle desteklenmiş. Kullanıcılar artık Android SmartThings uygulamalarını masaüstü sürümüyle senkronize edebilir ve bağlı akıllı mesken aygıtlarını bir bilgisayardan denetim edebilir. Artan sayıda uyumlu akıllı konut aygıtı ile SmartThings, akıllı mesken aygıtlarını uzaktan izlemek ve denetim etmek için tanınan bir araç haline gelmiş durumda.

Windows 10 için SmartThings uygulaması Microsoft Store‘da indirmeye sunuldu. Lakin, Android sürümünden farklı olarak, SmartThings Windows 10 uygulaması şu anda yeni akıllı aygıtlar eklemek için kullanılamıyor. SmartThings uygulaması, kullanıcılara akıllı konut aygıtlarıyla etkileşim kurmaları için kullanıcı dostu bir arayüz sağlamakta. Windows 10 için Samsung SmartThings’in fonksiyonelliğinin vakit içinde genişlemesinin beklendiğini de belirtelim.

Kaynak: Donanım Haber

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı