Mobil

Samsung, katlanır telefon satışlarında ne kadar başarılı oldu?

Yaklaşan Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinde gecenin yıldızları muhtemelen katlanır telefonlar olacak. Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 modellerinin dizaynları ve özelliklerini resmi olarak görmemize çok kısa müddet kaldı. Pekala, Samsung’un katlanır telefon modelleri ne kadar ilgi görüyor?

Samsung Galaxy Z Fold 4’ün basın görselleri sızdırıldı

21 sa. evvel eklendi

Samsung’da taşınabilir tecrübe iş lideri olarak misyon yapan TM Roh’a nazaran, 2019’da birinci katlanabilir ekranlı akıllı telefonunu piyasaya süren Samsung, dalın geleceğini değiştiren marka oldu.

Katlanır telefon satışlarında artış

Roh’un paylaştığı bilgilere nazaran, geçtiğimiz yıl 10 milyon adet Samsung katlanır telefon sevkiyatı gerçekleşti. Evvelki yıla kıyasla %300’lük artış sağlandığı ve Samsung’un katlanabilir telefonları daha fazla kullanıcıya ulaştırma maksadına daha da yaklaştığı belirtildi.

En tanınan model: Galaxy Z Flip 3

Samsung’un en tanınan katlanabilir telefon modelini merak edenler için, katlanabilir kapaklı model Galaxy Z Flip 3 şirketin katlanabilir telefon satışlarının %70’ini oluşturdu. Aygıtın fiyatı ve tasarımı göz önüne alındığında bu şaşırtan değil. 2021 sonlarına yanlışsız Samsung, Z Flip 3 satışlarının şirketin beklentilerini aştığını söyledi. Roh’a nazaran kullanıcılar katlanabilir telefon modellerine daha fazla ilgi gösterecek.

Galaxy Unpacked tarihi aşikâr oldu

1 gün evvel eklendi

Galaxy Unpacked etkinliğinde natürel ki sırf Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 katlanır telefonları görmeyeceğiz. Samsung’un yeni kulaklıkları ve akıllı saatleri de 10 Ağustos’da tanıtılacak.

Haber Kaynağı: Donanimhaber

Haber URL: https://www.donanimhaber.com/samsung-un-katlanan-telefonlari-ne-kadar-satti–150863

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı