Mobil

Samsung Galaxy S23 telefoto kamerasında geliştirme olmayabilir

Samsung Galaxy S23 kamera özelliklerine ait bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni bir teze nazaran Galaxy S23’ün telephoto kamerasında değerli bir uygunlaştırma olmayacak.

Samsung, yeni kuşak katlanabilir akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanırken, detayları birçok defa internete sızdırılan gelecek Galaxy S serisi amiral gemisi telefonları üzerinde de çalışmalarını sürdürüyor.

Samsung Galaxy S23 güncellenmiş ön kamera ile gelebilir

1 hf. evvel eklendi

Aynı telephoto kamera kullanılabilir

Söylentilere nazaran, Samsung Galaxy S23’ün telephoto kamera sensöründe, Galaxy S23 Plus’ın kamera modülünde geliştirme görmeyeceğiz. Galaxy S23 serisinin Galaxy S22 ve S22 Plus akıllı telefonlarda bulunan 10 megapiksel telephoto sensörü kullanmaya devam edeceği iddia ediliyor. Galaxy S3 Ultra modeli için ne olacağı şimdi bilinmiyor.

Öte yandan hem Samsung S23 hem de S23 Plus’ın gelişmiş ön kamerayla gelmesi bekleniyor. Üst düzey akıllı telefonların bu sefer 12 megapiksel selfie kamerayla geleceği söyleniyor.

Değişmeyen kamera sensörünün telephoto lensle sonlu olup olmadığını yahut tüm art kamera kurulumunun tıpkı kalıp kalmadığını göreceğiz. Şimdiye kadar mevcut bilgiler doğrulanmadı, S23 tanıtımına epey uzun bir mühlet olduğundan değişebilir. Yeni kuşak Samsung Galaxy S serisi akıllı telefonların kesin lansman tarihi açıklanmasa da şirketin geçmiş performansına nazaran Ocak yahut Şubat aylarında piyasaya sürüleceğini söyleyebiliriz.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung Galaxy S23 serisi telefoto sensörü değişmeyebilir

Haber Kaynağı: Donanimhaber

Haber URL: https://www.donanimhaber.com/samsung-galaxy-s23-serisi-telefoto-sensoru-degismeyebilir–150186

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı