Yazılım

PUBG’nin fiyatsız versiyonu PUBG Lite kapanıyor

Çıktığı yıldan bu yana oyun dünyasının en tanınan oyunlarından birisi olan PUBG‘nin bildiğiniz üzere bir de fiyatsız ve daha düşük donanım isteyen bir versiyonu bulunuyor. PUBG Lite isimli bu oyun yakın vakitte büsbütün kapanıyor.

Yapılan açıklamaya nazaran PUBG Lite’ın internete sitesi şu andan itibaren kapanmış durumda ve bu yüzden artık oyunu indiremiyorsunuz. 29 Nisan’da ise hizmet sonlandırılacak, 29 Mayıs’ta da LITE için artık oyuncu dayanağı sunulmayacak.

Açıklamaya nazaran hizmetler sonlanana kadar oyunu birebir halde oynayabilir ve oyun içi paralarınızı harcayabilirsiniz. Yapılan resmi açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz.

Resmi Açıklama

“Sevgili Oyuncularımız, 

Bizimle birlikte olan dayanılmaz sayıda PUBG LITE severin tutkusu ve takviyesi için son derece minnettarız. COVID-19 pandemisinin şiddetli vakitlerinde PUBG LITE’ın taraftarlarımıza inançta kalmanın eğlenceli bir yolunu sunduğunu umuyoruz.

Ne yazık ki uzun uzun düşündükten sonra hizmeti kapatma tarafında kuvvetli bir karar aldık ve yolcuğumuz için vakit doldu. Ne kadar üzülsek de plana nazaran PUBG LITE hizmetini 29 Nisan 2021’de (UTC) sonlandıracağımızı bildirmek istiyoruz.

Sonlandırma tarihine kadar, olağan biçimde oyunu oynamaya devam edebilecek ve evvelce sahip olduğunuz L-COIN de dahil, oyun içi kredilerinizi harcayabileceksiniz. PUBG LITE Facebook, oyun hizmeti sonlandırıldıktan sonra dahi bir sonraki bildirime kadar açık olacak. Hizmetin sonlandırılmasıyla ilgili sorularınız için lütfen https://litesupport.pubg.com/ adresi üzerinden oyuncu takviye ünitemizle temas kurun. 

Herkese en derin takdirlerimizi ve en içten özürlerimizi sunmak istiyoruz. Bizimle geçirdiğiniz vakitten keyif almış olduğunuzu umuyoruz, lütfen gelecekteki eforlarımızı takip etmeye devam edin.

PUBG LITE oynadığınız için teşekkürler.”

Kaynak: Donanım Haber

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı