Teknoloji Haberleri

Popüler korku filmi serisinin yeni filmi Paranormal Activity: Next of Kin’den ilk fragman geldi

Korku filmleri her ne kadar çok sevilen bir tür olmasa da kendine has kitlesi sayesinde büyük popülerliğe sahip olabiliyor. Korku filmi için yeni bir tarz başlatan popüler seri Paranormal Activity de popüler serilerden birisi. Bu serinin yeni filminden de geçtiğimiz saatlerde ilk fragman paylaşıldı.

Yeni film 2015’ten bu yana vizyona girecek ilk Paranormal Activity filmi ve adı da Paranormal Activity: Next of Kin. Bu film yine klasikleşmiş tarzına sahip ancak biraz daha farklı. Normalde Paranormal Activity filmleri başından sonuna kadar sanki oyuncu filmi çekiyormuş gibi gözükür. Ancak bu filmde filmin içindeki çekimler dışında alıştığımız film çekimleri daha yoğunlukta duruyor.

Filmde ana karakter ilk biyolojik akrabasıyla tanışmaya gider ancak gittiği yerdeki insanların normal olmadıklarını fark eder ve olaylar gelişir. 29 Ekim’de vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini William Eubank üstleniyor. Senaristliğini ise Christopher Landon üstleniyor. Bahsi geçen ilk fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Paranormal Activity: Next of Kin İlk Fragman

Haber Kaynağı: https://www.donanimhaber.com/paranormal-activity-next-of-kin-den-ilk-fragman-geldi–139987

Kaynak Site: Donanimhaber

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı