Yazılım

PC ve taşınabilir için en düzgün ses değiştirici programlar

Dijital ortamda sesini değiştirmek isteyen şahıslar, PC ve taşınabilir için en güzel ses değiştirici programlar hangileri sorusunun karşılığını arıyor. Sizler için öne çıkan programları bir ortaya getirdik ve yazılımların yeteneklerini açıkladık.

Listemizde yer alan programlarla; robotik sesler, çizgi sinema sesleri üzere çeşitli efektler elde edebilirsiniz. Ayrıyeten ses tonu ve frekans üzere ayarları düzenleyerek kendi isteğinize nazaran sesinizi değiştirebilirsiniz.

Ses değiştirici programlar: PC ve taşınabilir uyumlu yazılımlar

1 – Clownfish Voice Changer (Windows)

2 – Voxal Voice Changer (Windows & MacOS)

3 – Morphvox (Windows & MacOS)

4 – Fake Voice (Windows)

5 – Changer Plus (iOS & iPadOS)

6 – Audio Voice Changer (iOS & iPadOS)

7 – Voice Changer with effects (Android)

8 – Üstün Voice Editor (Android)

Clownfish Voice Changer


Clownfish Voice Changer

Ses değiştirici programlar listemizin birinci sırasında yer verdiğimiz yazılım; erkek/ bayan sesi, klon, robot ve helyum üzere çeşitli ses efektleriyle geliyor. Ayrıyeten programın eş vakitli ses değiştirebiliyor. Clownfish Voice Changer’ı; Steam, Skype, TeamSpeak ve Discord üzere kullanabilirsiniz.

Uyumluluk: Windows Vista yahut daha yeni bir sürüm gerekiyor.

Voxal Voice Changer


Voxal Voice Changer

Oyun, irtibat yahut emsal platformlar için en âlâ ses değiştirici programlar ortasında Voxal Voice Changer da yer alıyor. Sade arayüzü sayesinde basitçe kullanabileceğiniz yazılım, podcast üzere ses içerikleri üretiyorsanız sizin için ülkü bir seçim olabilir. Programdaki ekolayzırla; ses düzeyi, bas ve frekans üzere ögeleri ayarlayabilirsiniz.

Uyumluluk: Windows & MacOS

Morphvox


Morphvox

Derlediğimiz programlar ortasında yer alan Morphvox, hem ekolayzırla hem de efektlerle sesinizi değiştiriyor. Münasebetiyle program çeşitlilik tarafında beklentileri karşılıyor. Birebir vakitte bu süreçleri oyunlarda çevrim içi sohbet tarafında kullanabilirsiniz.

Uyumluluk: Windows & MacOS

Fake Voice


Fake Voice

Kolay kullanım sağlayan arayüzü ve özellikleriyle en güzel ses değiştirici programlar ortasında Face Voice de yer alıyor. Yazılım, çeşitli sesler üretebiliyor ve sesiniz üzerinde oynama yapabiliyor. Ayrıyeten program küçük boyutu sayesinde depolama alanınızda büyük bir yer tutmaz.

Uyumluluk: Windows

Changer Plus


Changer Plus

PC için en uygun ses değiştirici programlar sonrasında listemizdeki taşınabilir için olan alternatiflere geçiyoruz. Changer Plus, iPhone ve iPad aygıtlarda kullanabileceğiniz uygulamalar ortasında yer alıyor. Uygulamada; uzaylı, megafon, su altı üzere çok farklı ses efektleri karşımıza çıkıyor.

Uyumluluk: iOS & iPadOS

Audio Voice Changer


Audio Voice Changer

iPhone ve iPad modellerinde kullanabileceğiniz en uygun ses değiştiriciler ortasında Audio Voice Changer’a da yer verdik. Uygulama, efekt zenginliği açısından Changer Plus’la kıyasladığımızda geride kalıyor. Ancak  alternatif olarak değerlendirebilirsiniz.

Uyumluluk: iOS & iPadOS

Voice Changer with effects


Voice Changer with effects

Android tarafında bu şekil eğlenceli uygulamalarda daha fazla opsiyon karşımıza çıkıyor. Seçenekler ortasında öne çıkanlardan biri de Voice Changer with effects. Bilhassa uygulamada yer alan 40’tan fazla efekt, yazılımı tercih sebebi yapabilir.

Uyumluluk: Android

Muhteşem Voice Editor


Üstün Voice Editor

En güzel ses değiştirici programlar listemizin son üyesi ise hem efekt zenginliği hem de kayıtları düzenleme yeteneğiyle dikkat çekiyor. Uygulama ile ses belgelerinizin montajını yapabilirsiniz. Ayrıyeten düzenlediğiniz belgeleri farklı formatlarda kayıt edebilirsiniz.

Uyumluluk: Android

Listemizde yer vermediğimiz farklı alternatifler de var. Bu yüzden siz de kullandığınız ve şad olduğunuz programları yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Haber Kaynağı: https://shiftdelete.net/pc-ve-mobil-icin-en-iyi-ses-degistirici-programlar

Haber “Shiftdelete” sitesinden alıntılanmıştır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı