Yazılım

Mass Effect Legendary Edition’ın PlayStation’daki indirme boyutu 100GB

Yayıncılığını Electronic Arts’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise BioWare’in yaptığı aksiyon RPG türündeki Mass Effect serisinin birinci üç oyunu bildiğiniz gibi yenilenmiş bir versiyon ile yine karşımıza çıkacak. Geçtiğimiz saatlerde de oyunun indirme boyutu belirli oldu.

100GB İndirmeniz Gerekecek

PlayStation Game Size’ın Twitter’da yaptığı paylaşıma nazaran oyun Amerika’daki kullanıcılar için 80GB’lık bir depolama alanı talep ederken, Avrupa’daki kullanıcılar için 100GB depolama alanı istiyor. Farkın bu kadar büyük olma sebebi ise Avrupa versiyonundaki ekstra lisanlar. Bu sayılar oyunun birinci gün yamasını da içeriyor. Kısaca PlayStation kullanıcıları 100 GB’lık bir indirme yapmak zorunda kalacak.

Oyunun birinci gün yamasında birçok güzelleştirme bulunacak. Ayrıyeten oyunun Xbox’ta da 80GB’lık bir indirme boyutuna sahip olduğunu belirtelim. PC’de ise istenilen depolama alanı 120GB. Mass Effect serisindeki tüm oyunların orjinal versiyonu DLC’ler hariç toplamda 23 GB’lık bir boyuta sahip.

  • Mass Effect 1 : 7.04 GB
  • Mass Effect 2 : 12.62 GB
  • Mass Effect 3 : 14.1 GB

Mass Effect Legendary Edition, 14 Mayıs’ta PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Geriye uyumluluk ile yeni jenerasyon konsollarda da oynanabilecek.  

Kaynak: Donanım Haber

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı