Teknoloji Haberleri

Intel Arc masaüstü ekran kartlarının çıkış tarihi sızdırıldı

Masaüstü ekran kartı rekabetine yeni Arc Alchemist serisi GPU’lar ile dahil olmayı planlayan Intel, kartların resmi çıkış tarihi ve teknik özellikleri konusunda sessizliğini koruyor. Yeni paylaşılan bir sızıntıya nazaran mavi grup, Arc serisi masaüstü ekran kartlarını Eylül sonuna kadar piyasaya sürebilir.

Sessizce piyasaya çıkabilir

Arc Alchemist masaüstü serisi hakkında yeni bilgiler paylaşan Igor’sLab, şirketin artık büyük ölçekli bir duyuru planlamadığını ve Arc masaüstü modellerinin kademeleri olarak 5 Ağustos ila 29 Eylül ortasında piyasaya sürüleceğini bildirdi. Ayrıyeten Intel’in olumsuz geri bildirimlerden kaçınmak için kartların test örneklerini birkaç inceleme kaynağı ile paylaşacağını düşünen Igor, objektif incelemelerin kartların raflarda yerini almasından sonra kullanılabilir olacağını umuyor.

Intel Core i7-13700K ve i5-13600K performans testlerinde göründü

1 gün evvel eklendi

Yakın vakitte PCGamer’ın sorularını yanıtlayan Intel temsilcileri, Arc ekran kartlarının fakat müşterilere gönderilmeye hazır olduklarında resmen duyurulacağını söylemişti. Öte yandan sızdırılan tarihler arasında kartların global mi, yoksa belli bölgelerde mi satışa sunulacağını şimdi bilinmiyor.

Haber Kaynağı: Donanimhaber

Haber URL: https://www.donanimhaber.com/intel-arc-masaustu-ekran-kartlarinin-cikis-tarihi-sizdirildi–151232

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı