Teknoloji Haberleri

Goldman Sachs CEO’sundan kripto para açıklaması

ABD merkezli çok uluslu yatırım bankası Goldman Sachs’ın CEO’su kripto paralara ait değerli açıklamalarda bulundu. CNBC’ye verdiği röportajda Goldman Sachs’ın CEO’su David Solomon, önümüzdeki günlerde kripto para kesiminde çok büyük bir evrimin gerçekleşmesinin olasılığından bahsetti.

Kurumsal yatırımcıların ve dünyanın dev finansal kuruluşlarının kripto para açılımı sürüyor. Bu durumun en son örneği ABD merkezli dev yatırım bankası Goldman Sachs oldu. Goldman Sachs CEO’su David Solomon önümüzdeki günlerde kripto para evriminin gerçekleşmesinin mümkün olduğundan bahsetti ve şunları kaydetti:

Kripto para alanı büyümeye devam ediyor. Önümüzdeki yıllarda kripto para kesiminde büyük bir evrimin yaşanacağını düşünüyorum.”

Tüm öteki bankalar üzere Goldman Sachs de şu sıralar müşterilerine kripto para hizmeti sunabilmenin yollarını arıyor. CNBC’ye verdiği röportaj sırasında CEO David Solomon, müşterilerine kripto para hizmeti sunmanın proaktif yollarını aradıklarını tabir etti.

Kripto paralara yönelik ilgi arttıkça kurumsal yatırımcının kesime giriş yaptığına şahit oluyoruz. Bu durumun en son örneği MicroStrategy, Tesla, Square, Goldman Sachs ve BlackRock oldu.

Kaynak: Donanım Haber

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı