Mobil

Galaxy Z Flip4’te 70’ten fazla renk kombinasyonu olacak

Önümüzdeki hafta düzenlenecek Galaxy Unpacked 2022 etkinliğinde katlanabilir telefonlar Galaxy Z Flip4 ve Z Fold4’ün tanıtılması bekleniyor. Samsung ise ‘yanlışlıkla’ doğruladığı son listede Galaxy Z Flip4’ün 71 renk kombinasyonuna sahip olacağı ortaya çıktı.

Galaxy Z Flip4, Fold4 ve Watch 5 renk seçenekleri

Samsung İngiltere’nin web sitesi Galaxy Z Flip 4, Z Fold 4, Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro’nun tüm renk seçeneklerini ortaya çıkardı. Listelemeye nazaran Galaxy Z Flip 4 Mavi, Bora Purple, Grafit ve Pink Gold biçiminde dört ana renk seçeneğiyle sunulacak. Ayrıyeten üçlü renk kombinasyonlarına da yer verecek.

Samsung, katlanabilir telefonların her bir yüzünü farklı renkte yapmak istiyor. Galaxy Z Flip4’ün Siyah-Gümüş-Altın, SiyahGümüş-Yeşil ve Altın-Yeşil-Kırmızı üzere onlarca farklı renk kombinasyonuna sahip olacağı belirtildi.

Bir öteki katlanabilir telefon Galaxy Z Fold 4 ise Bej, Gri/Yeşil ve Phantom Black biçiminde üç renk seçeneğiyle satışa sunulacak. Samsung, yatay katlanabilir aygıtında farklı renk kombinasyonlarını denemeyecek.

Samsung İngiltere’nin web sitesi Galaxy Z Flip 4’ü 128GB ve 256GB dahili depolamayla geleceğini gösterdi. Galaxy Z Fold4 ise 256GB ve 512GB’lık seçeneklere yer veriyor. Samsung’un bu yılki modellerinde 1TB seçeneği olmayacak.

Telefonlara ek olarak Galaxy Watch 5 40mm ve 45mm’lik ekran ve Mavi, Altın, Grafit ve Gümüş olarak dört renk seçeneğiyle sunulacak. Galaxy Watch 5 Pro ise 45mm’lik ekrana ve Siyah ve Titanyum renk seçeneklerine sahip olacak.

Peki siz Galaxy Z Flip4 ve başka aygıtların renk seçenekleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Haber Kaynağı: Shiftdelete

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı