Mobil

Galaxy S22 serisi S8’i tahttan indirdi: Ön sipariş rakamları 1 milyonu geride bıraktı

Samsung’un Galaxy Unpacked 2022 etkinliğinde tanıtılan yeni amiral gemisi Galaxy S22 serisi, büyük bir talep ile karşılaştı. Lansmandan kısa bir sonra ön siparişleri askıya alınan yeni telefonlar, şaşırtıcı rakamlara ulaştı.

Ön sipariş sayısı 1 milyonu geçti

Bildirilenlere göre yalnızca Güney Kore’de ilk gün 300.000 ön sipariş sayılarına ulaşan S22 serisi, bir önceki Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 modellerinin rekorunu geride bırakarak en çok talep gören Galaxy telefon serisi olmayı başardı. Aradan geçen bir haftadan sonra toplam 1.02 milyon ön sipariş rakamlarına ulaşan seri, 29 mart 2017 tarihinde tanıtılan ve 1.004,000 ön sipariş rakamına ulaşan Galaxy S8 serisini de geride bıraktı.

Samsung Galaxy S22 ve S22 Plus Tanıtıldı! Özellikleri ve Fiyatı

2 hf. önce eklendi

Tüm serinin yanı sıra Galaxy Note serisi hayranları tarafından ilgi gören S22 Ultra modelinin siparişlerin yüzde 60’ını oluşturduğu bildiriliyor. Bununla birlikte ABD ve farklı bölgelerde büyük bir başarı elde eden telefon serisi hakkında Samsung yöneticisi Bryan Choi, “Bu cihazların şimdiye kadarki en popüler cihazlarımız arasında yer almasından dolayı heyecan duyuyoruz” sözlerini dile getirdi.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Galaxy S22 serisi şaşırtıcı ön sipariş rakamlarına ulaştı

Haber Kaynağı: https://www.donanimhaber.com/galaxy-s22-serisi-sasirtici-on-siparis-rakamlarina-ulasti–145542

Kaynak Site: Donanimhaber

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı