Teknoloji Haberleri

Exxen yurt dışına açıldı

Acun Ilıcalı’nın dijital içerik platformu Exxen, yurt dışından kullanıma açıldı. Yurt dışındaki müşteriler aylık 5 Euro karşılığında platforma üye olarak kullanabilecek.

Reklamlı abonelik aylık 5 Euro/6 dolar, reklamsız abonelik aylık 10 Euro/10 dolar olarak ücretlendiriliyor. Türkiye’deki müşteriler ise bu paketlere aylık 10 TL ve 20 TL ödüyor.

Exxen şu anda dünyanın her yerinden izlenebiliyor ancak yabancılara özel bir içerik sunmuyor. Altyazı dahi bulunmuyor. Daha çok yurt dışındaki Türkler hedefleniyor. Acun Ilıcalı, platformun hedeflerinden birisinin Amerika ve Güney Amerika kıtasında yerel içerikler hazırlamak olduğunu açıklamıştı. Planlara göre Exxen’in Türkiye’deki büyümesi tamamlandıktan sonra global içeriklerle ABD’de kullanıma sunulacak.

Kaynak: Donanım Haber

Daha Fazla Göster

Bir Yorum

  1. Yurtdışına açıldı ancak daha üyeliği iptal edilen abonelere para iadesi yapılması hadi onu geçtik de yapılan yatırımlar ortada ama mobil uygulaması çalışmıyor. Çok daha iyi profosyonel yapılabilirdi. İlk açıldığı zamanlar Title, Descp. yazmamışlardı. Çok hatalı bir açılış yaptılar ama yurtdışında inşallah talep görür.

    Ayrıca site tasarımınız muazzam. Başarılar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı