Teknoloji Haberleri

Dogecoin (DOGE) popüler kripto para borsası Gemini’de listelenecek

Son günlerde yaşanan Dogecoin (DOGE) gelişmeleri sürat kesmeden sürüyor. Şimdi yeni ATH belirleyen Dogecoin şimdide Winklevoss kardeşlerin kripto para borsası Gemini’de listenecek. 

Gemini tarafından Twitter’dan yapılan açıklamada “DOGE için para yatırma süreçleri artık açık. Trade güncellemeleri için haber akışımızı takip edin” sözlerini kullanıldı. ABD’li yatırımcı ve Gemini kripto para borsasının kurucusu Tyler Winklevoss bahisle ilgili şunları kaydetti:

“Dogecoin, halkın parasıdır. Organik ve eğlencelidir. Gemini artık DOGE’u destekliyor. Para yatırma süreçleri açık. Alım satım süreçleri de kısa bir müddet içerisinde başlayacak.”

Evvelki gün eToro tarafından da listelenen Dogecoin (DOGE), yeni bir ATH belirlemişti ve fiyat artışını sürdürmüştü, bu açıklamaların akabinde Dogecoin nasıl bir performans sergileyecek merak konusu. Ama insanların Dogecoin’e ilgi duyduğu aşikar.

Tüm bu gelişmelerin yanı sıra çok kısa bir mühlet evvel Dogecoin, 0.61 dolara ulaşarak tüm vakitlerin en yüksek düzeyi rekorunu belirledi.

Kaynak: Donanım Haber

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı