Yazılım

Discord Nitro’nun 3 Aylık Paketi, Epic’de Ücretsiz Oldu

Bilhassa oyuncuların kullandığı Discord, dünya çapında en tanınan irtibat platformlarından birisi. Neredeyse her oyun ve oyuncu topluluğu hakkında sunuculara sahip olan Discord’un “Nitro” ismini verdiği aylık fiyatlı sistemi kullanıcılara birçok avantaj sağlamakta.

Discord Nitro sayesinde Discord’un standart halinde olmayan özel ve farklı özelliklere ve geliştirmelere sahip olabilirsiniz. Şimdiyse Epic Games, yeni bir kampanya başlatarak kullanıcılara 3 aylık fiyatsız Discord Nitro veriyor.

  • Webtekno Discord sunucumuza katılmak isterseniz buraya tıklayarak ortamıza katılabilirsiniz.

Epic Games’ten 3 aylık Discord Nitro fırsatı

Epic Games, bugün prestijiyle önümüzdeki 2 hafta için geçerli 3 aylık Discord Nitro üyeliğini fiyatsız veriyor. Discord Nitro, kullanıcılara sunuculara özel emojileri her yerde kullanma fırsatı, hareketli profiller, daha büyük boyutlarda evrak yükleme avantajı ve sunucu içinde yüksek kalitede yayın açabilme üzere özellikler sunuyor. Bunlara ek olarak her ay 2 adet sunucu desteği sayesinde sevdiğiniz ve desteklemek istediğiniz sunucuları “Discord Nitro” sayesinde destekleyebilirsiniz.

Epic Games’in 3 aylık Discord Nitro fırsatından yararlanmak için faal bir Discord hesabına sahip olmanız ve bu hesapta daha evvel Nitro kullanmamış olmanız gerekmekte. Şayet daha evvel Discord Nitro kullandıysanız maalesef bu fırsattan yararlanamıyorsunuz lakin kodunuzu bir arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.

3 aylık Discord Nitro Nasıl Alınır:

3 aylık Discord Nitro’yu hesabınızda etkinleştirmek için öncelikle burada bulunan ilişkiyi kullanarak ya da Epic Games başlatıcısından “Discord Nitro” diye arama yaparak 3 aylık fiyatsız pakete erişebilirsiniz. Eseri sepetinize ekleyip fiyatsız satın alma sürecini tamamladıktan sonra hesabınızın kayıtlı olduğu e-posta adresine gelecek olan “Discord Nitro” e-postasında bulunan “Çabucak Kullan” ilişkisine tıklayarak bilgisayarınızda açık olan Discord hesabınıza 3 aylık Nitro ekleyebilirsiniz. Birtakım durumlarda güvenlik hedefli tekrar giriş yapmanız istenebilir.

3 ayın sonunda aylık 9,99 dolar ödeyerek isterseniz Nitro aboneliğinizi devam ettirebilir ya da iptal edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.webtekno.com/aylik-85-tl-olan-discord-nitro-3-aylik-paket-epic-games-ucretsiz-oldu-h110982.html

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı