Oyun Dünyası

Bir GTA hayranı Almanya’da canlı yayını bastı

GTA hayranları çok tutkulu olabiliyor. Özellikle GTA 6‘yı bekleyen oyuncusu sayısı bir hayli fazla. GTA 6 için ortaya atılan iddialar ve sızan bazı görüntüler olsa da Rockstar Games’ten bir açıklama gelmiyor. İşte bu durum bazı oyuncuları çileden çıkarabiliyor.

Sahneye atlayan oyuncu, sunucuya “GTA 6 hangi cehennemde?” sorusunu yöneltti

Alman yarışma programı Schlang den Star‘ın canlı yayınını basan GTA hayranı kendisini Taser olarak tanıttı ve sunucu Elton’a “GTA 6 hangi cehennemde?” sorusunu yöneltti. Sahneye çıkış şeklinden dolayı kadın yarışmacı biraz korktu. Fakat Elton daha önce bu tarz bir girişime alışık gibi görünüyor. Taser, Elton’a “Yapacağın en iyi şey bunu kameraya doğru söylemek: GTA 6 nerede ?” dedi. Elton ise, “Hayır, Buna ihtiyacım yok. Daha GTA 5‘i bitirmedim bile” dedi.

Canlı yayını basan oyuncunun böyle bir şey yapmasının arkasındaki neden, Elton’un daha önce Halo 3 ve benzeri popüler oyunların Almanca dublajlarını yapmış olması. Taser doğal olarak Elton‘un yeni GTA hakkında bir fikri olabileceğini hatta Almanca dublajını yaptığını düşündü. Yeni GTA‘nın halihazırda Rockstar Games tarafından geliştirildiği biliniyor fakat Rockstar Games her zamanki gibi bu konuda çok sessiz.

Haber Kaynağı: https://shiftdelete.net/bir-gta-hayrani-almanyada-canli-yayini-basti

Haber “Shiftdelete” sitesinden alıntılanmıştır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı