Teknoloji Haberleri

Binance ve Netmarble arasında büyük anlaşma

Metaverse, NFT ve NFT tabanlı oyna-kazan oyunlarının kripto para dünyasını şekillendirmeye başlaması ile birlikte büyük ortaklıklar veya yatırımlar da gecikmedi. Sektörün en büyüğü Binance önemli bir ortaklık yapıyor.

Binance ve Netmarble ortaklığı

Binance ile oyun dünyasının önemli ismi Netmarble, bir oyna-kazan oyunları ve NFT ekosistemi kurmak için bir araya geliyor. Bu ortaklık BSC ağının da önem kazanmasına yardımcı olacak.

Chanpeng Zhao Asya’nın en zengini oldu

1 ay önce eklendi

Binance ortaklık kapsamında BSC ağında özel bir branş oluşturacak ve Netmarble bu branş üzerinde oyunlar geliştirecek. Bu oyunların Binance NFT pazarında ön satışa sunulacağı belirtiliyor. Ayrıca oyunlarda kripto paralar kullanılacak. İlk oyun projesinin Mart ayında açıklanacağı vurgulandı.

Ortaklığın şerefine Netmarble’ın yeni oyunu Golden Bros için bir NFT satışı gerçekleştirilecek. Satışın Binance NFT üzerinde olacağı belirtildi. Uzun vadeli olacak ortaklığın yeni detayları önümüzdeki haftalarda açıklanacak.

Netmarble geçtiğimiz aylarda BSC ağında faaliyet gösteren ITAM CUBE oyun projesini satın almıştı. Bu sayede oyna-kazan altyapısı ve blok zinciri teknolojileri konusunda tecrübe sahibi oldu.

  • Anasayfa
  • Popüler Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Binance ve Netmarble ortaklığı

Haber Kaynağı: https://www.donanimhaber.com/binance-ve-netmarble-ortakligi–144947

Kaynak Site: Donanimhaber

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı