Oyun Dünyası
Trend

BackStreets: Zanca Trailer Yeni Harita Çıkıyor

Axell Studio ilk oyunu olan BackStreets'i Bolit City haritası ile yayına almıştı. Ek haritalar ile oyuna güncellemeler yapılacağı belirtilmiş fakat bu konuda net tarih verilmemişti, işte merakla beklenen yeni haritaya ait bazı detaylar paylaşıldı.

Axell Studio, BackStreets oyununun Mart ayında yayına almıştı. İlk fragmanı ile Axell Studio takipçilerini heyecanlandırmış ve oyuna olan ilgi oldukça fazlaydı. Oyuncuların %87,3’ü oyundan etkilendiğini ve bazı optmizasyonlar gerektiğini belirtti. Oyunu deneyimleyenlerin %10,4’lük kısmı ise oyunu 6,5/10 puanla (ortalama) değerlendirip ek geliştirme ve bazı yenilikler ile daha ilgi çekici olabilir görüşünü iletti.

Mobil oyuncuların ilgisini çeken BackStreets: Bolit City şimdi merakla beklenen yeni haritasına dair gelişmelerle yeni heyecan uyandırdı. Axell Studio hesaplarından yapılan paylaşımda yeni bir trailer yer alıyor. BackStreets: Zanca olarak adlandırılan bu yeni harita ilk trailer ile kıyasıya rekabete girecek gibi görünüyor. Mobil oyuncuların sabırsızlıkla bekleyeceği BackStreets: Zanca haritası çok yakında geliyor.

BackStreets: Zanca (Trailer)

Axell Studio yeni haritanın görüntüleri dışında çok fazla bir detay paylaşmadı. Zanca adı verilen yeni haritanın tüm gelişmelerini bizlerde yakından takip ediyor olacağız. Eğer sabırsızsanız firmanın sosyal medya hesaplarından anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Axell Studio YouTubeLinkedInInstagram ve diğer Sosyal Medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı