Teknoloji Haberleri

Apple, Touch ID’li klavyesini Türkiye’de satışa sundu: İşte fiyatı!

Önümüzdeki aylarda merakla beklenen iPhone 13 serisini kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanan Apple, farklı alanlarda boy gösteren ürünleri üzerinde de yoğun mesai harcıyor. Nisan ayında gerçekleştirilen Spring Loaded etkinliğinde M1 çipli iMac bilgisayarını tanıtan şirket, bu cihaz ile paket olarak gelen bazı çevre birimlerini de bugünden itibaren bağımsız şekilde satışa sundu.

Apple, Touch ID’li klavyesini tüm dünyada eş zamanlı olarak satışa çıkardı

Apple’ın satışa sunduğu ürünlerin başında şüphesiz Touch ID özelliğine sahip Magic Keyboard geliyor. Şık tasarımının yanı sıra güvenliği artıran parmak izi okuyucusunu da yapısında barındıran ürün, ilk olarak Nisan ayında tanıtılan M1 işlemcili iMac cihazlar ile hayatımıza girdi. Ancak o dönem için bu ürünlerin ayrı ayrı satışı düşünülmemişti.

Tüm dünyada eş zamanlı olarak satışa çıkan Magic Keyboard; standart model, Touch ID‘li model ve Sayısal Tuş Takımı ve Touch ID‘nin bir arada bulunduğu model olmak üzere üç farklı seçeneğe sahip. Sayısal tuş takımı ve Touch ID‘nin bir arada olduğu model için 1.799 TL, Touch ID‘li olan seçenek için 1.549 TL ve standart klavye için de 1.049 TL‘lik bir fiyat etiketi belirlendi.

Aynı zamanda ürünleri satışa çıkardıktan sonra bir de bilgilendirme mesajı yayınlayan Apple, Touch ID özelliğine sahip Magic Keyboard’ın yalnızca M1 çipli Mac cihazlarda çalıştığını belirtti. Şirket bu ürünlerin yanı sıra yeniden tasarlanmış Magic Trackpad modelini 1.299 TL, Magic Mouse modelini de 799 TL fiyat etiketi ile satışa sundu.

Haber Kaynağı: https://shiftdelete.net/apple-touch-idli-klavyesini-turkiyede-satisa-sundu-iste-fiyati

Haber “Shiftdelete” sitesinden alıntılanmıştır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı