Teknoloji Haberleri

Acer 3 boyutlu taşınabilir ekranlarını duyurdu

3 boyutlu ekrana sahip Predator oyuncu dizüstüsü ile dikkatleri üzerine çeken Acer, harici olarak da bu tecrübesi yaşamanızı sağlıyor. Acer SpatialLabs View taşınabilir monitörler gözlüksüz 3 boyut deneyimi sunuyor.

Acer SpatialLabs View özellikleri ve fiyatı

Acer SpatialLabs View monitör modelleri 15.6 inçlik 4K ekrana sahip. Rastgele bir akıllı özelliği olmadığı için bilgisayar kaynağına muhtaçlık duyuyor. 1.5Kg tartı pahası taşınabilirliğine katkı yapıyor.

Acer Predator Helios 300 SpatialLabs Edition tanıtıldı: İşte özel

13 sa. evvel eklendi

400 nit parlaklık bedeli olan ekranlar Adobe RGB gamının tamamını kapsıyor. 2D ekran üzerine özel bir merceksi lens uygulanarak 3D elde ediliyor. SpatialLabs TrueGame yazılımı sayesinde 50’den fazla oyun 3 boyutlu olarak oynanabilecek. Bunun için ön ayarlı bir 3D profili hazırlanmış durumda. Ayrıyeten içerikleri 3 boyutlu hale ölçekleyen bir teknoloji de mevcut.

Acer SpatialLabs View Pro monitör ise ekstra olarak SpatialLabs Go yapay zekâ dayanaklı 3D içerik üretimi yazılımı, Maya ve Blender takviyesi, Datasmith eklenti dayanağı, Sketchfab entegrasyonu üzere profesyonel araçlar sunuyor. Acer SpatialLabs View monitör modeli 1099$ fiyat etiketi ile satışa çıkacak. Pro versiyon ise daha sonraki bir periyotta piyasada olacak.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Monitör Haberleri
  • Acer SpatialLabs View duyuruldu: İşte özellikleri ve fiyatı

Haber Kaynağı: Donanimhaber

Haber URL: https://www.donanimhaber.com/acer-spatiallabs-view-duyuruldu-iste-ozellikleri-ve-fiyati–148664

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı